Kaliteli ve son derece kullanışlı olan GOM Player’i üreten Greteceh şirketinin yeni yazılımı olan GOM Video Converter farklı cihazlarda yer alan video ve ses formatı karışıklığına son verebilmemize olanak tanıyan dönüştürücü GOM Player’den farklı olarak piyasaya ücretli olarak sunuldu.

MP3, 3GP, OGM, WMV/ASF, FLV, MP4, AVI ve MKV GOM Player’de çalışırken bir çok formatı da MP3, PSP, iPod cep telefonu, oyun konsolu ve müzik çalar uygulamalarına dönüştüren program kullanımı ve hızıyla oldukça iddialı bir yazılım olarak piyasaya sürüldü. Değiştirmek istediğiniz dosyanın formatını dönüştürmek istediğiniz dosya formatını seçerek “start” tuşuna basmanız yeterli olacak olan programda ayrıca videolardan belli kareleri kesmenize de olanak tanınıyor. Üstelik GOM Video Converter programında videolara alt yazı ekleyerek de formatında değişiklik yapabiliyorsunuz. Böylece alt yazı desteklemeyen bilgisayar ya da mobil cihazlarda da alt yazıya sahip video izleyebilmeniz mümkün kılınıyor.

Son derece ayrıntılı özelliklere sahip olan GOM Video Converter ücretli olması meraklılarını üzerken, çok fonksiyonlu yapıya sahip olmasıyla bu dezavantajı da ortadan kaldırıyor. Pratik ve hızlı bir şekilde dosya formatı değiştirmenize olanak sağlayan GOM Video Converter programı ile müzik, video ya da oyun değişiklikleri yapabilir, alt yazı ekleyebilir dilediğiniz format değişikliğini yapabiliyorsunuz.

GOM Player gibi ücretsiz olmasını talep eden kullanıcıların yanı sıra ücret ödenmesini hak ettiğini düşünen kullanıcılar da az sayıda değiller.

GOM Video Converter programını indirmek için;
indir

Yorum Yap