Mesajlaştığınız arkadaşlarınızı bir araya getiren sohbet programı olan Nimbuzz, MySpace, Facebook, Google Talk, AIM, ICQ, Yahoo, Windows Live Messenger – MSN gibi bir çok mesaj programındaki arkadaşınızı tek bir sayfada görmenize olanak tanıyan ve bu uygulama ile konferans ve sohbet görüşmeleri yapmak da son derece kolay olacak.

MySpace, Facebook, Google Talk, AIM, ICQ, Yahoo, Windows Live Messenger – MSN gibi farklı mesajlaşma uygulamaları içinde yer alan arkadaşlarınızla sohbet etmek, müzik dosyası paylaşmak, video ve fotoğraf paylaşımlarında bulunmak da mümkün. Ayrıca bu programın yardımıyla çevrim dışı olan arkadaşlarınıza da Buzz gönderimi yaparak bağlantı kurmak istediğinizi bildirebiliyorsunuz.

Günümüzde sosyal medya ve bir çok mesajlaşma kullanımı sanal dünya üzerinde çok popüler. Neredeyse artık herkesin birden çok mesaj uygulaması mevcuttur. Hepsini ayrı ayrı kontrol etmek, takip etmek zor bir hal alırken, bu işi pratik, hızlı ve kolay bir hale getiren Nimbuzz programı ile tüm mesaj uygulamalarını tek bir sayfada toplayarak hepsini birden görme ve iletileri okuma rahatlığını sağlayabilirsiniz. Düzenlemek, hepsini bir arada toplamak ve her birini ayrı ayrı açarak takip etmek yerine tek bir noktadan yola çıkıp, hareket ederek hem zamandan hem de ayrıntılardan kurtulmanıza olanak tanıyor ve her türlü kolaylığı sağlıyor. Sınırlı zamanlarla yarıştığımız günümüzde böyle bir uygulama herkesi rahatlatacak ve kolay bir uygulama sağlayacaktır.

Nimbuzz programını indirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap