90’larda çocuk yada genç olanların zamanından 2000’li çocuklara kadar, kuşakları birbirine bağlayan geniş bir tarihi var Stargate’in. Bahsi geçen oyunumuz ilk stargate dizisine hayat veriyor.

Stargate Network, tamamen hayranlar tarafından geliştirilen, 3D bir Simulasyon. Şimdilik yayınlanan demoda yapabildiklerimiz kısıtlı olsada, temel işleyiş hakkında bize bilgi veriyor. Ortamda bulunan hemen her bilgisayarı kullanabiliyor, sonda aracını kontrol edebiliyor, hatta geçidi bile çalıştırabiliyoruz. Çıkan bütün stargate oyunlarını deneyimlemiş biri olarak, ilk defa ortaya kayda değer birşeylerin çıkmaya başladığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Koyu bir Stargate fanı olarak, Carter ile göreve çıkacağımız bölümleri iple çekiyorum. Detayları merak edenlerin bu adrese bakmalarını tavsiye ederim. Sizleri teaser fragmanıyla baş başa bırakayım.

İlgili Yazılar

Hüseyin Ekrem Yazıcı
Hüseyin Ekrem Yazıcı

Aşırı gereksiz betimlemelerden uzak, saf, temiz bilgi. Ben böyle yazıyorum. Bazen ayarı kaçırıp biraz fazla samimi olabiliyorum. Hep sizi düşündüğüm için. Valla :)

Diğer yazılarıma göz at

Yorum Yap