Web sitelerinde yer alan makaleleri reklamsız ve pratik bir şekilde okumanıza olanak sağlayan Flynx programı, ücretsiz bir program olarak sunulmaktadır. Web sitesi üzerinde makalelere göz atmayı ya da okumayı seviyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flynx uygulaması size kolaylık sağlarken android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda da sorun yaratmadan çalışıyor. Web sitelerinde yer alan yazıların arasına sıkıştırılan reklamlar, rahatsız eden uyarılar ve format bozukluğu durumunda yer alan yazıları doğru şekilde okumanıza yardımcı oluyor.

Flynx uygulaması okumayı tercih ettiğiniz makalenin sayfasına girdiğinizde, yazının yalnızca gerçek veri tabanını oluşturan kısmını yüklüyor ve bu sayede şebeke hattından internete bağlandığınızda video ve resim gibi büyük boyutlara sahip dosyalardan da sizi kurtarır şekilde işliyor.

Flynx uygulaması ile dönüştürülen yazıların okunabilir olması da yazı punto ve fontlarının da geliştirilmiş olması ile daha kolay hale getirilmiş. Ayrıca internete bağlanmadan makale okumanıza da müsaade etmesi ve arka planda da çalışması ile makalenin bulunduğu siteye girdikten sonra, bir daha göz gezdirmeden önce diğer işlerinizi de yapabiliyorsunuz.

Bu uygulama ile beğendiğiniz makaleyi altında yer alan sosyal ağ paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınıza yönlendirebiliyorsunuz. Böylece kısa sürede sevdiğiniz ve beğendiğiniz yazıları eş ve dostlarınızla da paylaşmak çok kısa bir zaman alıyor. Flynx uygulamasını mutlaka denemeli ve Android cihazınızda mutlaka bulundurmalısınız. Bu uygulama cihazda yavaşlamaya da neden olmuyor.

Flynx programını indirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap