Fotoğraflarınızı düzenlemek, pratik bir şekilde bulunabilirliğini sağlamak için pratik bir editör olan Tonality Pro’yu mac işletim sistemi kurulu bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı kapsamlı ve pratik bir şekilde düzenleme olanağına sahip olan Tonality Pro, fotoğrafçılığa ilgi duyan kişilerin mutlaka denemesi ve edinmesi gereken bir program olarak öne çıkarken, uygulamada 150 adetten fazla ön ayar efekti yer alıyor.

Tek başına kullanabileceğiniz programı ayrıca Adobe Lightroom, Adobe Photoshop, Apple Aperture ve Photoshop Elements gibi yardımcı uygulamalarla da kullanabiliyorsunuz. Böylece deneyim ve tecrübenizi bu programla arttırarak yapmak istediklerinizi bir adım daha öne çıkarabilirsiniz. Tonality Pro’nun en iyi özelliklerinden biri de kullanıcıların taleplerine göre bir takım eklentilerin yer alması yani böyle bir özellikle siz de programı dilediğiniz gibi düzenleme şansına sahipsiniz. Mesela 150 adetten fazla efekt programda ayrı kategoriler olarak düzenlenmiş ve böylece aradığınız her hangi bir özelliği aradığınızda son derece kolay ve pratik şekilde bulabilmenize olanak tanıyor. Tonality Pro son derece pratik ve kolay bir uygulama gerçekten.

Siz de daha önce buna benzer bir uygulama ve program kullandıysanız Tonality Pro’yu kullanmakta çok zorluk çekmeyeceksinizdir. Kullanıcılarına farklı efektleri ve fotoğraf düzenleme sistemiyle ilgili rahatlık ve kolaylık sağlayan Tonality Pro uygulamasını kullanmak için amatör ya da profesyonel fotoğrafçı olmak fark etmeksizin uygulanabilir ve kolaylıkla kullanılabilir bir program.

Tonality Pro programını indirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap