Kısa zaman sonra özel bir etkinlikte tanıtılması beklenen LG’nin yeni telefonu G4, tarayıcı test sonuçların da ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günler de Samsung’un S6’yı, HTC’nin de One M9’u tanıtmasının ardından gözler Lg’ye döndü. Bugün yayımlanan yeni test sonuçlarıda Lg hayranlarını heyecanlandırdı.

Tarayıcı testlerinden birinde Lg G4, LG-H818 kod adıyla görüntülenti. Testin sonuçalına göre G4, 555 puan üzerinden 510 puan alarak güçlü bir donanıma sahip olacağının sinyallerini verdi. Geçtiğimiz günler de düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan cihazlardan sonra 2015 yılının en iyi telefonu Lg G3 seçilince, Lg’nin bu başarısını G4 ile sürdürmesi bekleniyor.

Şuana kadar bilinenlere göre Lg G4, 3 GB RAM’in desteklediği SnapDragon 810 işlemci ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca Anroid Lolipop 5.1 işletim sistemiyle gelmesi beklenen Lg G4’te, 3K Ekran ve Parmak İzi okuyucunun bulunması bekleniyor.

Şuan için hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Lg G4’le ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap