Daha önce Vibe X3 Pro olarak özellikleri sızdırılan Lenovo Vibe Shot, Barcelona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtıldı.

Lenovo’nun kamera telefonu olarak tabir edilen Vibe Shot modelini, daha önceki yazılarımızda sizlere Vibe Z3 Pro olduğunu ve kısa süre önce Vibe Shot modeli olarak kesinleştiğini sizlerle paylaşmıştık.

Lenovo’nun kamera telefonu olarak lanse ettiği Vibe Shot, 3 Farklı ton seçeneği sunan Led flashıyla dikkat çeken, 1080p Full HD video kaydı yapabilen, Lazer Auto Focus teknolojisine sahip 16 MegaPiksel Arka ve Selfie tutkunları düşünülerek hazırlanmış 8 MegaPiksel Ön kamera ile geliyor.

Gücünü 3GB RAM’in desteklediği 8 Çekirdekli 64 Bit SnapDragon 615 ve Adreno 405 Grafik işlemciden alan Vibe Shot’da, IPC LCD teknolojisine sahip Full HD çözünürlük sunan 5 inc ekran yer alıyor.

Amiral gemisi olmasa da benzer özelliklerle yapılandırılmış Lenovo Vibe Shot, 2900 mAh batarya ve MicroSD kart desteğiyle 128 GB’a kadar arttırılabilen 32 GB Dahili hafızayla geliyor.

Stereo hoparlörü, beyaz, kırmızı ve gri renk seçenekleriyle gelen Lenovo Vibe Shot, 350$lık fiyat etiketiyle Temmuz’da satışa sunulacak.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap