Yayınlanma Tarihi:

Baş rolde Tom Cruise’un bulunduğu efsane ajan filmleri serilerinden Mission Impossible, serisinin 5. filminden yeni bir fragman yayımlandı.

Ajan filmleri denilince ilk akla gelen serilerden olan Göreviz Tehlike, özellikle ilk filmini yayımladığı yıllar da çok ilgi görmüş bir filmdir. Bu başarısını 2. ve 3. filmiyle de sürdüren aksiyon serisi, 4. filmiyle biraz hayal kırıklığı yarattı. Bunun sebebi olarakta, Tom Cruise’un kendi filmi olarak görülmesi ve bütün kararların daha çok onun tarafından verilmesi. Zaten Tom Cruise, Ethan Hunt adında ki başarılı ajan karakteriyle tüm seride her zaman baş rolde olmuştur. Bu durum muhtemelen 5. filmde de değişmiyecek ama bu durum umarım aksiyon kalitesini olumsuz yönde etkilemez. Çünkü Mission Impossible gibi bir seriye yeni bir film dahil ediyorsanız, belirli sorumluluklar almışsınız ve ona göre bir film yapmalısınız demektir.

Zaten serinin 5. filmine ait yeni fragman da, Tom Cruise’un resmi Twitter hesabında yayımlandı. Aksiyon dolu filmin yeni tanıtım fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.