Çevrim içi platformlarda alt yazılara kolayca ulaşmanızı sağlayan ve başarılı bir program olan Sublight sayesinde en beğendiğiniz ve takip ettiğiniz film ve dizilere ait alt yazılara hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Programın arayüzü kullanıcı dostu olarak değerlendirilirken son derece de kolay bir uygulama gerektiriyor. Sihirbaz ara birimi ile; alt yazı dili, görünüm, dil, alt yazı ve video oynatıcı eklentilerini pratik bir şekilde ayarlamak mümkün olacaktır. Talep ettiğiniz film ya da diziye ait alt yazı uygulamasını ister manuel bir şekilde ayarlayabilirken, isterseniz de film ya da dizi dosyasını sürükle bırak metoduyla program içine yerleştirerek sizin için alt yazılara ulaşmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Üstelik Sublight sayesinde arama sonuçlarını da filtreleyebilir, sabit diskinizde yer alan tüm filmleri aramak gibi güzel ve farklı özellikleri de yer almaktadır. Tüm bunların dışında da dilerseniz size ait alt yazı çevirileriniz varsa bunları bu program dahilinde yayınlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde bazen en sevdiğimiz eski ya da yeni dizi veya filmleri bulduğumuzda çok mutlu oluruz ancak alt yazısız orijinal dili ile sunulan uygulamalar tadımızı kaçırmamalı. Sublight uygulaması ile artık böyle bir sorun kalmazken, kolayca indirebileceğiniz program sayesinde seyretmeyi çok istediğiniz dizi ya da filmi kolay ve pratik bir şekilde ister manuel isterseniz de film dosyasını sürükleyerek kolayca alt yazı uygulamasını sağlayabilirsiniz.

Sublight programını indirmek için;

Yorum Yap