Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Her yıl düzenlenen ve yoğun talep alan bu etkinlik bu sene 17-19 Nisan 2015 de Ankara Bilkent Üniversitesinde düzenleniyor. Bilkent Üniversitesi IEEE Öğrenci Topluluğu tarafından üçüncü kez düzenlenecek olan Mobil Günler Etkinliği geçmiş yıllarda olduğu gibi yine çok ses getireceğe benziyor.

IEEE Öğrenci Topluluğunun yapmış olduğu bu etkinlikte katılımcı, öğrenci ve yazılım uzmanlarını bir arada topluyor. Andorid ve İOS dalında yapılan yenilikler, internet ve ağ ve ağ gelişimi, giyilebilir teknolojik cihazlar, oyunlarda yenilik ve geliştirme, girişimcilik gibi pek çok konuyu kapsayan bu etkinlik mobil teknolojiye ait yenilik ve gelişimlerinin hepsi katılımcılarıyla buluşuyor.

3 gün boyunca tüm gün faaliyet gösterecek olan Bilkent Üniversitesi Mobil Günler Etkinliğine katılım ücretsizdir. Boris Bügling, Jared Sinclai, Ostap Andrusiv, Krzysztof Zabłock, Laurent Sansonetti, Dmytro Danylyk gibi kendini bu alanda kanıtlamış olan birçok bilişimci daha konuşmacı olarak bu etkinlikte yer alacaklar.

Teknoloji ve Mobil Cihazlara karşı ilginiz varsa bu yılda bir kez düzenlenen bu muhteşem etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap