Asus, fiyat performans canavarı olarak tanımlanan yeni telefonu Zenfone 2 için geçtiğimiz günler de bir etkinlik düzenledi.

Asus, yeni telefonu Zenfone 2’yle Ces 2015’in yıldızı olmuştu. En büyük özelliğide dünyanın ilk 4 GB RAM’e sahip akıllı telefonu olmasıydı. Bunun yanı sıra Zenfone 2, diğer teknik özellikleri ve tasarımıyla da oldukça iddialı bir cihaz. Asus’ta meraklıların merakını gidermek için geçtiğimiz günler de özel bir etkinlik düzenleyerek, Zenfone 2’nin fiyat bilgisini verdi.

Asus Zenfone 2’nin sunduğu özelliklere göre tam bir fiyat performans telefonu olması bekleniyor. Asus Zenfone 2, RAM boyutlarına göre 2 farklı modelle geliyor. 2 GB RAM’e sahip model 220$, 4GB RAM’e sahip model ise 285$ fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Asus, Zenfone 2 meraklarını biraz daha olsun giderebilmek için bugün yeni bir video yayımladı.

Ülkemiz de Haziran ayında satışa sunulması beklenen Zenfone 2’nin fiyatı hakkında kesin bir bilgi yok. Ama yine de benzeri cihazlara nazaran çok uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Yeni yayımlanan videoyu aşağıda ki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap