Bazı dökümanlar bilgisayardan bilgisayara geçiş yaptığınızda ya da bir siteden indirdiğinizde dosya içeriği görülmez ve açamazsınız. Siz de döküman ve PDF dosyalarını açabileceğiniz kullanımı pratik olan bir uygulama kullanmak istemez misiniz? İşte size PDF dosyalarınızı açabileceğiniz, pratik, kolay ve yararlı bir kullanım özelliğine sahip ayrıca ücretsiz de olan bir PDF görüntüleyici olan Google PDF Viewer’i öneriyoruz. Herkesin bildiği üzere Google tarayıcısının bulut dosya saklama servisi Google Drive içinde yer alan PDF desteği ile birlikte tüm dosyalarınızı bu uygulama ile açabilmenize olanak tanıyor ancak bu uygulaması bilgisayarınız üzerinde açamadığınız doküman ve dosyalar için Google’ın bu sistemini kullanabilirsiniz.

PDF dosyalarınızı arama, içinden yazı paragrafları kopyalama ya da tabii ki dosyanın tamamını görme gibi işlemleri kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlayan uygulamanın kullanımı da son kolay ve sade. Ayrıca uygulama içinde PDF içinde yer alan yazıları kopyalayabilmesi sayesinde istediğiniz paragraf ve metinleri kopyalamak ve farklı dosyalara yapıştırmak da kolay ve mümkün kılınmış.

Bu uygulama ve sistemi bir Android işletim sistemli bir telefonda kullanmak istiyorsanız Google’ın resmi sitesini tercih etmeniz son derece önemli ve daha faydalı olacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı bilgisayarınızda, telefonunuzda ya da tabletinizde rahatlıkla kullanabilir açılmayan PDF dosyalarınızın açılmasını sağlayarak dilediğiniz bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz. Siz de bu ücretsiz uygulamadan faydalanmalısınız.

Google PDF Viewer programını indirmek için;

Yorum Yap