ZRRO sistemine iki bölümü vardır. İlk olarak, bir Amlogic M802 SoC’u kullanan ZRRO Kasa dört çekirdekli ARM Cortex-A9 2 GHz hızında çalışıyor ve octa çekirdekli Mali-450 kadar 4096 x 2160. kadar destek sunuyor (2K) Diğer özellikleri DDR3 RAM 2 GB ve 16 GB dahili depolama.

Bu ZRRO Box için ilk donanım yapılandırması . Satışlar güzel olursa şirket temsilcisinin acıklamasına göre daha güçlü sistemler gelicek.

Şirketin ZRRO Pad sisteminin ikinci kısmı olan ve benzersiz bir dokunuş tabanlı bir arayüz sağlasada dokunmatik ekrana sahip olsa da, ZRRO Pad’e aslında cihazda bir ekran yok.

ZRRO Pad şirketi tarafından geliştirilen yeni bir teknoloji kullanan zTouch bunu dokunmadan pad üzerinde hareketlerini algılayabilir. Eğer ped üzerine gelerek tıpki joystick gibi kullanabilceksiniz.

ZRRO eşsiz olan, dokunmatik ekran gibi kontrolleri var Andorid tabanlı olucağından ve bircok oyuna destek sunucaktır.

Ama, bu yeni nesil dokunmatik yüzey gelecekte bir cok konsola gelebilir. ZRRO Pad ZRRO Kutusu Bluetooth bağlantısı kullanarak iletişim kuruyor yani bunu cihazlarımıza belki telefonlarımıza tanıtabilceğiz. Şirket, ZRRO Pad kullanma potansiyeli hakkında diğer şirketlerle görüşmeleri olduğunuda belirti.

Nispeten hızlı donanım ve dokunmatik ekran gibi kontroller sayesinde, ZRRO Android oyuncular çekmek için büyük bir adım atmış.

Kickstarter sonra, şirketin ilk cihazları bu yılın Ekim ayının başına kullanılabilceğini söyledi. Başlangıç ​​fiyatı 149 $, ancak sınırlı bir süre için olması bekleniyor. fiyat daha sonra 199 $ artacak, ve sonra perakende mağazalarında tahmini 50 $ daha fazla olacaktır.

Haber http://berkaycelik.com a aittir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap