Ödeme işlemlerinizi ayrıntılı bir şekilde takip etmenizi sağlayan ve pratik bir yazılım olan POS Takip Programı, özellikle KOBİ olarak bilinen işletme sahiplerinin işine yarayacak bir program uygulaması olarak öne çıkıyor. POS Takip Programı ile ödeme işlemlerinin tutarını, tarihini, ödeme gerçekleştirilen bankaları, valör tarihini ve istediğiniz başka ayrıntıları da sistemli bir şekilde sıralıyor. Bu durumda farklı yerlere not almak zorunda kalmayan işletme sahipleri, vakit kaybetmiyor ve verilerini de kaybolma riskinden uzak tutarak, ödeme işlemlerini takip etmiş oluyor.

Bir çok filtre seçeneğine sahip olan programda kullanıcılar talepleri doğrultusunda filtreleri kullanarak istedikleri bilgiye pratik bir şekilde ulaşabiliyor. Talep edilen filtre ve arama seçenekleri arasında ödeme tarihi, banka adı ve işlem tarihi gibi bir takım seçenekler mevcut. Tüm işlemleri ayrıntısıyla arşivleneceği gibi, tek bir hareketle de silme olanağı sunuluyor. Programda var olan yazdır seçeneği ile de çıktı alarak inceleme şansınız var. Bu özelliğiyle de aylık olarak çıktı alıp, dosyalama şansına sahip olabiliyorsunuz. Bununla birlikte programda ayrıca yedekleme de yapabiliyorsunuz. Bu butonu tıkladığınızda tüm verilerinizi bilgisayarınızda bir dosya içine atarak, dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Genel olarak pratik ve başarılı bir program olan POS Takip Programı, ödeme işlemlerinin sistemli ve düzenli bir şekilde dosyalanmasına olanak tanıyor. Programı indirdikten sonra ilk giriş şifresi “+” dır.

2.5.2 güncellemesi ile: Program dosya boyutu küçültülmüştür, kullanım kılavuzu eklenmiştir, hız sorunu düzeltilmiştir ve eğitim videosu hazırlanmıştır.

POS Takip Programını İndirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap