Microsoft Oficce 2010 sürümünü yayınladıktan sonra iş hayatında en çok tercih edilen ve kullanılan yazılımını daha etkili, hızlı ve basit iddialarıyla kullanıcılarına sundu. Sosyal ağları kullanarak iletişim yöntemini tercih eden Office Microsoft Office 2010’un en güzel özelliği ve önemli kısmı kendi fikirlerinizi ifade edip, problemlerinize çözüm arayabileceğiniz bir ortam sunarak aynı zamanda da diğer insanlarla iletişime geçebilmenize olanak sağlanıyor.

Aynı zamanda bu program, web, pc ve akıllı telefonlar üstünden de ofis belgelerinize dilediğiniz yerden ulaşmanıza imkan tanıyor. Ayrıca da Microsoft Office belgelerinizi senkronize ederek verimliliği de arttırıyor. Bu sayede bilgi ve belgelerinize hangi platformda isterseniz değişiklik yapabiliyorsunuz. Her türlü değişikliği her an görebilme şansınız var artık.

Microsoft Office 2010 programının deneme sürümü sunulurken, kişiye özel bir anahtar şifre ile indirilmesi sağlanmakta. Kurarken yönlendirileceğiniz sitede Microsoft Live kullanıcı adı ve de şifreyle giriş yaptıktan sonra deneme sürümünü indirebiliyorsunuz. MSN kullanıcı adı ve şifresiyle aynı olan Microsoft Live kullanıcı adı ve şifresi size anahtar şifre verecek. Kısa bir süre de olsa kullanabileceğiniz deneme sürümü ile son derece iddialı olan Microsoft Office, kullanıcılardan yüksek oranda geri dönüş bekliyor. İş yerlerinde sistematiği oluşturmak, dosyalamada kolaylık sağlamak ve uzaktan da müdahil olabilme şansı tanıyan program, kısa sürede bir çok kişi ve iş yerinde kullanıma geçecektir.

Microsoft Office 2010 İndirme Linki;

Yorum Yap