HTC’nin eski çalışanlarından birinin attığı tweet sonucu HTC One M9’a ait olduğu düşünülen bütün sızıntıların doğru olduğu onaylandı.

Dikkatler kısa süre sonra gerçeklecek olan Mobil Dünya Kongresi etkinliğine kilitlenmişken, tanıtılacak cihazlarla ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. HTC’nin amiral gemisi niteliğini taşıyan telefonu One M9 hakkında uzun zamandır birçok sızıntı görsel ve video paylaşıldı. Bu görsellerin hiç birisi resmi paylaşım olmadığı için sadece tahminler yürütülebiliyordu. Ancak bugün eski bir HTC çalışanının kişisel Twitter hesabı üzerinden attığı bir tweet tüm sızıntıları doğrular nitelikte.

Leigh Momii adındaki eski HTC çalışanı kişisel Twitter hesabından “Kedinin tamamı çantanın dışına çıktı, sürpriz yok” anlamına gelen bir Tweet atarak bu zamana kadar sızdırılan bütün bilgileri onayladı. Leigh Momii, kendisininde bakır-çinko/siyah renk tarzı bir One M9 tercih edeceğini belirtirken Global Online İletişim Müdürü Jeff Gordon 1 Mart’ta gerçekleşecek olan etkinlikte kullanıcıları halen sürprizlerin beklediğini söylüyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap