Mobogenie market, Android işletim sistemli tabletlerde ve telefonlarda bulunması gereken sistemlerden bir tanesi. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde yeni uygulamalar, duvar kağıtları, oyunlar ve zil seslerini keşfederek cihazlarına indirebilirler. Ayrıca uygulama ile birlikte cihazlarını istedikleri şekilde kişiselleştirebilirler.

Farklı ve yeni uygulamalar keşfetmelerini sağlayan Mobogenie Market sayesinde istedikleri içeriklere sahip uygulamaları arayabilen kullanıcılar, gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde de yaptıkları aramalarda karşılarına en iyi uygulama sonuçlarını çıkaracaktır. Uygulama Mobogenie Market üzerindeki binlerce program arasından işinize yarayacak programları seçerek hemen dilediğiniz cihazınıza indirebileceksiniz. Ayrıca Mobogenie Market ile birlikte Twitter ve Facebook üzerinde en moda konu ve başlıkları da öğrenme şansı elde ediyorsunuz. Mobogenie Market’i indirerek bir çok uygulama ve oyun keşfi de sağlamanızın yanı sıra birbirinden farklı ve güzel duvar kağıtları ve zil seslerine ulaşmanız da mümkün.

Mobogenie Market yalnızca yeni uygulama, oyun, zil sesi gibi uygulamaları bulmanıza yarayan basit bir sistem değildir. Tüm bunların yanında size yardımcı olabilmek için de gelişmiş diğer özelliklere de sahiptir. Mesela, kullanıcıları editörler tarafından önerilen ve seçilen en iyi tercihleri görebiliyorlar. Bununla birlikte dünyada popüler olan konular hakkında da içeriklere ulaşabiliyorlar. Sorunsuz ve rahat bir şekilde çalışan uygulamada bir çok seçenek mevcut ve Android cihazınıza Mobogenie Market programını ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz. Tıpkı Google Play gibi güvenli de üstelik…

Mobogenie Market Programını Android cihazınıza ücretsiz indirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap