ApplePay, Visa Temassız Ödeme, vb. NFC destekli çözümler ve Uygulamadan Barkod Okuyucu ile ödeme gibi çözümlerin kullanıldığı günümüzde, alışveriş sektörü yeni teknoloji çözümleriyle gelişmeye devam ediyor. Sinemaya, her giyim mağazasına ve değişik markaların her birine ayrı ayrı kart kullandığımız günümüzde SWYP, tüm kartlarımızı tek bir yerde birleştiren dijital bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.


11Gr ağırlığındaki, 0.07 cm inceliğindeki, 8.57 x 5.39cm boyutlarında üzerinde 1inc ekran, 3 fiziksel tuş bulunduran SWYP, Manyetik Alan ve Çip desteğini bünyesinde barındıran metal bir tasarıma sahip. Bluetooth 4.0 ile Android 4.4 ve üzeri ile IOS7 ve üzeri işletim sistemi desteği sunan SWYP, kulaklık girişine entegreli bir cihazla telefonla bağlantılı bir şekilde kullanılabilecek ve şarj edilebilir batarya ile 2 yıl pil ömrü sunabilecek. 2013 Haziran’da bir fikir olarak ortaya atılan, Nisan 2014’ten beri geliştilen SWYP ile ödemelerimizi, hesap hareketlerimizi ve hediye puanlarımızı vb. bankacılık işlemlerimizi kontrol edebileceğiz.

Bu yılın son çeyreğinde piyasada kullanımına başlanacak olan SWYP, 99$ başlangıç satış fiyatına sahip kartın ön sipariş ile 49$’a satın  alınabileceği belirtiliyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap