Kullanıcıların sıkça karşılaştığı problemlerden biri olan Facebook video indirme sorununa kolay bir şekilde çözüm üreten ve ücretsiz olan MassFaces video indirme programıdır.

Facebook kullananlar çoğu kez kendi yükledikleri videolarını değişik bilgisayarlarda da izlemek istemektedirler. Ancak, eğer kullandığınız tarayıcıda internete bağlı kalarak video oynatma sıkıntısı yaşanıyorsa ya da video medyasını yedeklemek istiyorsanız MassFaces programı tam da ihtiyacınızı karşılayacak şekilde programlanmış bir araçtır.

MassFaces, videolarınızı son derece kolay bir biçimde bilgisayarınıza kaydeder. Oldukça basit ve de temiz bir arayüze sahip olan MassFaces programı, kopyaladığınız Facebook video bağlantısını programda ana pencereye yapıştırdığınızda inceler ve indirme seçeneklerini sunar. Bu seçenekle birlikte sosyal paylaşım ağı olan Facebook videosunu değişik kalite seçeneğinden birisini seçerek, bilgisayarınıza kolayca kaydedebilirsiniz.

MassFaces programı yalnızca kendi zaman tünelinizdeki videoları değil, aynı zamanda arkadaşlarınızın zaman tünelindeki videoları da indirebilmektedir. Ayrıca isterseniz MassFaces programını kullanım esnasında program penceresini diğer açılan pencereler üzerine tutabilir ve video indirme geçmişini yedekler, geri yükler ya da tamamen silebilirsiniz. MassFaces programı videoları indirmek istediğiniz dosyası belirlemenize de yardımcı olmaktadır.

Not: Programı kurma durumunda tarayıcı ana sayfada ve var sayılan arama motorunda değiştirilebilecek ekstra yazılımlar yükleme önerisi sunmaktadır, programı açmak ve çalıştırmak için bu önerilen yazılımları yüklemenize ayrıca gerek yoktur. Bu kısmı geçerek, kurulum işlemlerinizi tamamlayın ve kullanmaya başlayın…

MassFaces Programını İndirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap