Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Eddie Zarick daha önceden Xbox ve PS4 konsollarını birleştirmiş ve laptop haline getirerek istediklerine biraz daha yaklaşmışlardı. Şimdi ise iki konsola da aynı kasa içerisinde yer vererek tek bir görünüm oluşturmuş, başarmak istediği projeye  de böylelikle ulaşmış gibi görünüyor. Eddie Zarick yaptığı bu akıl almaz cihazına PlayBox ismini vermiş. Sağ tarafta Xbox One yer alırken sol tarafta ise PS4 konumlandırılmış. Herkesin aklındaki gibi iki konsolu aynı anda açabilir miyim sorusu sanırım olumsuz bir şekilde yanıtlanacak. Çünkü iki konsolu da aynı anda açmak imkansız. Cihazın ekranı ise 22 inç olduğunu da belirtelim.

İki konsolun tek paket halinde olmasının yanı sıra konsolda dahili ekran bulunması ve iki konsolunda tek güç girişinden çalışıyor olması PlayBox‘u gerçekten adı gibi OyunKutusu’na çeviriyor.

Böyle bir şeye ne kadar ihtiyaç duyulur bilinmez ama eğer seri üretime geçerse böyle bir cihaz fazla tutacağını da sanmıyorum o Xbox ce PS4 ün dışındaki zerafeti bu cihazda görebilecek miyiz ? Pek emin değilim açıkçası.

Yorum Yap