Merhaba sevgili teknofiber.net takipçileri. Bugün sizler için en iyi ve en alınabilir tabletler listesini çıkarmaya çalıştık. Yararlı olması dileğiyle…

Apple iPad Air 2

Tablet alacaklara ilk tavsiyem iOS platformundan yana tercihlerini yapmaları. Eğer bu tavsiyeye uyar iseniz Apple iPad Air 2 ilk önereceğim tablet modelidir. Fiyatı ülkemiz şartlarına göre oldukça yüksek olan tabletin alternatifi olarak bir önceki model iPad Air’dan yana da tercihinizi yapabilirsiniz. Android platformundan yana seçiminizi yapar iseniz de oldukça iyi modeller yer alıyor.

ipad-air-2

Samsung Galaxy Tab S

Samsung tarafından bu yıl içerisinde satışa sunulan Galaxy Tab S modeli birçok kişi tarafından oldukça beğenildi. Güçlü donanımı ile dikkat çeken model inceliğinin yanında hafifliğiyle de dikkat çekiyor. Super AMOLED ekrana sahip Galaxy Tab S modeli 2560 × 1600 piksel çözünürlüğü ile iyi bir deneyim sunuyor.

samsung-tab-s

Google Nexus 7

Eğer saf Android deneyimi yaşamak istiyorsanız sizin için en uygun tablet diyebilirim. Adından da anlaşılabileceği üzere 7 inç ekrana sahip tablet, 1920 x 1200 piksel çözünürlüğe sahip. 7 inç büyüklüğünde olması sebebiyle istediğiniz her yere rahatça taşıyabileceğiniz tabletin donanımsal özellikleri de oldukça güçlü.

nexus-7

Sony Xperia Z2

Sony ürünlerinin kalitesini bu modelde de görmekteyiz. Çok şık bir tasarıma sahip cihaz 10 inç boyutunda olmasına karşın oldukça ince hatlara sahip ve hafif. Toza ve suya karşı korumalı yapısıyla dikkat çeken Xperia Z2 sağlam kasası ve kamerası ile en alınabilir tabletler listemizde yerini almayı başarıyor.

xperia-z2-tablet

 

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap