Facebook‘taki fotoğraflarınızı toplu olarak indirebileceğiniz güzel bir uygulama ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi Facebook’ta fotoğraflarınız oldukça dağınık halde bulunuyor. Bunun yanında arkadaşlarınızın sizi etiketlediği fotoğraflara tek tek ulaşıp indirmeniz oldukça zamanınızı alan bir işlem olacaktır. Bu yüzden birazdan anlatacağımız uygulama ile resimlerinizi toplu olarak indirebileceksiniz.

Pick & Zip uygulaması ile Facebook’a kendiniz yüklememiş olsanız bile tüm fotoğraflarınızı .zip uzantılı olarak indirebileceğiz güzel bir uygulama olarak göze çarpmayı başarıyor. Ayrıca uygulmanın en avantajlı yönlerinden birisi ise size akit kaybettirmeden, resimlerinizi orjinal boyutlarda indirme imkanına sahip olması.

Uygulamayı kullanabilmek için ilk yapmanız gereken www.picknzip.com adresine giderek Facebook hesabınızı burası ile bağlamak. Daha sonra ‘Find My Photos’ kısmına tıklayarak fotoğraflarınızı görebilirsiniz. Ayrıca bu kısımda arkadaşlarınızın fotoğraflarını da görmeniz mümkün olmaktadır.

Son olarak Facebook albümlerinizde ki fotoğraflarınızı indirmek için tek yapmanız gereken şey, indirmek istediğiniz fotoğrafları tek tek seçerek ‘Select All’ sekmesine tıklamanız. Ayrıca yazımızın başında dediğimiz .zip formatından ayrı olarak resimlerinizi PDF formatında da indirebilmeniz mümkün.

Facebook fotoğraflarınızı bu şekilde kolayca indirebilmek mümkün. Facebook’ta ki fotoğraflarınıza erişebilmek için internet sitesi bir uygulama izni istiyor. Bu program güvenilirdir ve rahatlıkla uygulamaya izin vererek tek tık ile Facebook’ta ki fotoğraflarınızı indirmek mümkün.

İlgili Yazılar

Yorum Yap