Bilgisayar hızlandırma programı ile kullandığınız bilgisayarın en hızlı haline kavuşabileceksiniz. Bu durum başta siz olmak üzere bilgisayarınızı kullanan kişiler tarafından fark edileceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü bilgisayarınız üzerinde klavyeyi kullanarak dokunduğunuz her harf bile kayıt altına alınırken bilgisayarınız üzerinde oldukça fazla yer kaplamaktadır. Bu duruma yönelik olarak geliştirilen MaxMem programı sizlerin istekleriniz doğrultusunda çalışacaktır. Örnek olarak evinize gelen bir misafire daha hızlı bir bilgisayar veya daha yavaş bir bilgisayar sunarak onların görüşlerine yönelik olarak programı kullanabilirsiniz.

MaxMem programı özelliklerinde bilgisayarınızın bir donanımı olarak bilinen RAM’ı temizleyerek ilk başta oyunlara daha sonrasında internet üzerinden giriş yapacağınız sosyal medya siteleri olmak üzere girişlerinizi temizlediği için bilgisayarınız daha hızlı bir şekilde yükleyecek fakat bu durum internet bağlantısı ile de doğru orantılıdır. İnterneti hızlandırmak için kullanılmayan bu program sadece bilgisayarınızda yapılacak olan işlemlere yönelik olarak çalışmaktadır.

MaxMem, internet üzerinde yer alan diğer programlara göre daha kaliteli bir hizmet sunmakla beraber ücretsiz olarak sizlere sunulduğu için tüm olanaklarından faydalanmanızı sağlamaktadır. Olanaklar arasında en önemlisi de bilgisayar nasıl hızlandırılır konusunda sizlere en büyük yardımı dokunacak olan MaxMem programını indirdikten sonra bilgisayarınıza kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Kurulum esnasında sizlerden ek olarak herhangi bir bilgi istemeksizin dosya yolunu otomatik veya sizlerin istediği bir klasöre yapmasını sağladıktan sonra kurulum yöneticisinin sonuna “MaxMem’i çalıştır” tikini işaretleyerek çalışmasını sağlayabilirsiniz. Programı aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

indir

Yorum Yap