Döneme damgasını vuran oyun serisinin son oyunu Grand Theft Auto V, yeni nesil konsollara ve PC’ye gelirken beraberinde muhteşem bir sürprizle geliyor. Birincil bakış açısı!(first Person looking) Yeni nesilin grafikleri + first person + GTA 5 evreni…

Bütün herşeyi FPS oyunları tadında yapabileceksiniz. Silahlı çatışmalar, uçak veye araba kullanımı, herşey FPS tadında! Ayrıca hepinizin bildiği üzere yeni nesil deyince aklımıza kalabalık çevre, detaylı bitki-orman yapısı, gerçekçi ışıklandırmalar geliyor. Benim görüşüm, bu oyun fps katogerisindede sayılırsa ne Call of Duty dayanır ne de Battlefield. Senaryo desen Call of Duty sadece askerlikte kaldı ve daha yeni şeyler gelmiyor. Tüm dünyayı kapsayan GTA 5 ezip geçecektir. Grafik desen Battlefield’in karşısında durma şansı yok. Aslında tek bildiğim, ortalık fena karışacak! Eski nesile gelir mi bilemiyorum. Belki bi patch falan yayınlarlar. Bununla ilgili IGN tarafından bir trailer de yayınlandı. Duygularıma tercuman olacak tatta. İyi seyirler!

Hüseyin Ekrem Yazıcı
Hüseyin Ekrem Yazıcı

Aşırı gereksiz betimlemelerden uzak, saf, temiz bilgi. Ben böyle yazıyorum. Bazen ayarı kaçırıp biraz fazla samimi olabiliyorum. Hep sizi düşündüğüm için. Valla :)

Diğer yazılarıma göz at

Yorum Yap