Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox One, ilk  yılını özel olarak oyunculara farklı tarzda hediyeler dağıtırak kutlamak istiyor.

Microsoft, Xbox One’ı 22 Kasım 2013 ile 11 Kasım 2014 tarihleri arasında satın alan ve günümüze kadar konsolu ortalama 10 saat kullanan oyuncular bu  hediyelerden  almaya hak kazanıyor. Belirtilen şartlara uyan oyuncular 1. yıla özel profil resmi, konsol için yepyeni duvarkağıtlar ve sosyal medyada kullanılmak üzere birinci yıl duvar kağıdı  kazanıyor. Ayrıca Halo 4: Forward Unto Dawn ve Dragon Ball Z: Battle of the Gods gibi oyunları da bir süreliğine ücretsiz olarak oynayabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Microsoft‘un  yapacağı rastgele olarak  çekilişte, hak kazanan kişiler ise bir aylık EA Access üyeliği, 12 aylık Xbox One Gold üyeliği  gibi oldukça güzel hediyelere sahip olacaklar.

Microsoft bu tarz jestler ile kullanıcılarını memnun etmek isterken aynı zamanda yeni kullanıcıları da kendi cephesine çekmeyi hedefliyor. Bu tip güzel jestler kullanıcıların oldukça dikkatini çekmekle kalmıyor aynı zamanda kullanıcıların yakın çevrelerine verdikleri tavsiyelerede etki ediyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap