Geçmişte bu yana bilgi teknolojilerinde gözle görülür bir değişimin yaşandığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Toplumun her kesiminden insanın kullandığı bu yapı, değişik internet site konseptleri ile de her geçen gün daha zengin bir ağa dönüşmektedir. Halkın aradığı sorulara yanıt arayabilecek ve çözüm üretebilecek siteler her geçen gün biraz daha yaygınlaşmakta. Hal böyle olunca kolay yoldan internet sitesi açan ve yayınlar ile internet sektöründe bilinen isimlerden biri olmayı hedefleyen internet siteleri de arama motorlarında iyi sonuçlara ulaşabilmek için büyük bir emek sarf ediyor.

SEO kavramı bu bağlamda karşımıza çıkan en temel yargılardan biri vaziyetinde. İnternet sitesi sahiplerinin en çok başvurduğu bu kavram, aslında başlı başına bir bilim statüsünde. Bing, Google, Yandex gibi dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan bu arama motorlarının hepsinin tamamen olmasa bile belli ölçekte farklılıklar sunan algoritmalar sayesinde çeşitli siteler arasında sıralama yapmaktadır. Oldukça farklı parametrelere özen gösteren bu algoritmalar, sizlerin daha fonksiyonel sitelere daha kolay ulaşabilmeniz adına tasarlanmış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

SEO paketleri, siteye özgü ve siteye fayda sağlayacak nitelikte olmalıdır. Günümüzde birçok kurum veya kişi, sektöre özgü olmayan SEO paketleri vasıtası ile sitelere fayda sağlamaktan ziyade zarar verir nitelikte çalışmaktadır. Bu bağlamda SEO kavramını tam anlamı ile idrak edebilen ve yıllardır bu sektörün önde gelen isimlerini tercih etmenin önemi tartışılmaz. Picardes Ajansı ’nın ekibi, sizlere profesyonel bir SEO hizmeti sunabilmek için tüm azmi ile çalışıyor.

SEO

Bir site sahibiyseniz ve sitenizi arama sonuçlarında daha iyi bir konuma getirerek daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyorsanız Picardes ekibi sizler için en doğru tercih olacaktır. Güvenilir SEO ajansı denilince akla ilk gelen sitelerden biri olmayı başaran Picardes, sitenizin gelecekte gelebileceği konumu ve ne kadar büyük bir kitleye hitap edebileceğini ölçmek adına detaylı bir analiz ile işe koyuluyor. Hizmet veren birçok SEO firmasının aksine, sitenize ve kurumunuza özel bir hizmeti sizler ile buluşturmayı başarıyor. Tamamen sitenizin daha iyi sonuçlar elde edebilmenizi çalışan ekibimiz, profesyonel bir şekilde arama sonuçlarında en iyi konumları elde edebileceğinizin garantisini veriyor.

Web sitenizde yükselişi imkansız olarak düşünüyor ve bu konuda yavaş yavaş ümidinizi kaybediyorsanız sizleri Picardes ile tanışmaya davet ediyoruz. Organik SEO mantığı ile, sosyal medyanın etkin kullanımı birleşirse sonuca ulaşmanız şüphesiz oldukça kolay. Arama motoru optimizasyonu konusunda detaylı tüm incelemeleri yapmalarına ilave olarak, yerel arama stratejisi ile hangi kelimelerde yükselmenin sizlere fayda sağlayabileceğini de düşünen ekibimiz firmanızı, kendi firması gibi sahipleniyor.

E-ticaret siteleri için oldukça gelişmiş SEO seçenekleri ile arama motorlarında gayet iyi sonuç elde etmenizi mümkün kılan firmamız, E-Posta servisi ile yaptığı yayınların yanı sıra sosyal medya tabanlı destekler ile de daha fazla müşteri kitlesine hitap edebilmenizi mümkün kılıyor. Ücretli arama sonuçları olarak bilinen Google AdWords’u en doğru ve en etkin şekilde kullanarak, arama sonuçlarında en tepede kalmanızı ve yüksek hit elde etmenizi mümkün kılıyor.

Üstelik hizmetlerimiz bunlar ile de sınırlı değil. Zira günümüzde blog yazarlarının ve birçok kurumsal firmaların tercihi olan, dünyanın en çok kullanılan açık scriptlerinden biri olan WordPress konusunda oldukça deneyimli olan Picardes, sizleri en profesyonel çözümler ile tanıştırıyor. WordPress hizmetleri olarak oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren firmayız. Tam ve sorunsuz bir WordPress kurulumuna ilave olarak içeriklerin yönetimi, arama motoruna uyumluluğunu sağlama ve olası açıkları kapatma konusunda sizlere gerçek anlamda profesyonel bir hizmet veriyoruz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap