Panasonic, özellikle ses sitemleriyle ilgili kullanıcıların beklentilerini karşılayabilen, oldukça başarılı bir firma.

Panasonic, bu kez de özellikle amatör de olsa DJ’likle uğraşanlar ve uzun mesafelerde müzik dinleyenler için yeni bir kulaklık sunuyor. Panasonic’in RP-DJS200 model kulaklığı siyah, beyaz ve sarı olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Kulaklığın katlanabilir yapısı sayesinde neredeyse taşımak çok daha kolay bir hale getirilmiş. Ancak tabii ki boyutu nedeniyle ceplerimize de sığmıyor.

Panasonic RP-DJS200

Panasonic RP-DJS200

Kulaklık ne büyük ne de küçük bir yapıya sahip. Kulaklığın, kulakları kavrayan kısmı da oldukça yumuşak bir malzemeden üretilmiş. Dolayısıyla saatlerce müzik dinleyen kullanıcılar dahi hiç bir rahatsızlık yaşamadan müzik keyfinin tadını çıkarabilirler. Ancak kulakları saran kısım ne yazık ki çok büyük olmadığı için dışarıdan gelen sesleri çok da iyi yalıtamıyor. Eğer yüksek sesle müzik dinleyen bir kullanıcıysanız, bu durum sizi pek de etkilemeyebilir.

RP-DJS200, katlanabilir ve kıvrılabilir bir yapıya sahip olduğundan, kulaklığı tek bir kulakla dinlemek de mümkün. Bu durum özellikle DJ’ler için oldukça kullanışlı. Kulaklığın ergonomik yapısı sayesinde istediğiniz şekilde kulaklığı tutabiliyorsunuz. Ancak ne yazık ki kafayı saran kısım plastik olmasına karşın çok da yumuşak değil. Özellikle tam da orta bölüm kimi zaman kafanın tepe kısmını acıtabiliyor.

Panasonic RP-DJS200

Panasonic RP-DJS200

12 Hz-25 Hz frekans aralığına sahip olan kulaklık, sesleri oldukça başarılı bir şekilde iletiyor. Dolayısıyla da ister tekno müzik dinleyin, ister hiphop isterseniz de heavy metal,RP-DJS200 ile sevdiğiniz müziği kusursuz bir şekilde dinleyebiliyorsunuz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap