1994’ten günümüze neredeyse yirmi adet oyuna sahip olan Need For Speed, bugün tam anlamıyla yirminci oyunuyla tekrardan  oyun dünyasına çıktı. Hız tutkunluklarının oldukça merakla beklediği yeni oyun için  gün geldi çattı. Yapımcı firma olan Electronic Arts tarafından  oyun severler için duyuruldu.

nfs

No Limits ismi  altında olacak olan yeni Need for Speed oyunu, akıllı telefonlar ve tabletler için  piyasada bulunacak. Oyunun yapımcılığını ise daha önceden Most Wanted ve Real Racing oyunlarının yapımcılığına yapan  tanıdığımız başarılı firma, Firemonkey süstlendi.

Ünlü yarışçı Ken Block’un yer aldığı tanıtım filmiyle  birlikte duyurulan bu oyunun yönetmen koltuğundaki Robert Huebner’in açıklaması oyuncuları fazlasıyla heyecanlandıracak türde. No Limits’te oldukça iyi grafikler ve heyecan dolu yarışlara tanık olacağını söyleyen yapımcı, oyun hakkında çok fazla detay vermedi.

Oyun hakkında henüz  bu  kadar detayverilirken, EA’nın kısa süre içerisinde oyun hakkında yeni bilgiler vermesi gelen tahminler arasında. Need for Speed: No Limits’in yayınlanan tanıtım videosunu yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap