Açık dünya oyunları arasında liderliğini sürdüren ve geçtiğimiz dönemde GTA 5 ile konsol dünyasındaki oyuncuların gönlünü fetheden aynı zaman oldukça büyük satış rakamlarına sahip olan Rockstar firması bu başarısını yeni nesil konsollar ve pc üzerinde de devam ettirmeyi hedefliyor.

Microsfot Xbox 360 ve Sony PlayStation 3 konsollarında  elde ettiği satış rakamları sayesinde ilk bir hafta en çok satış grafiği elde eden oyun ünvanını elinde bulunduran GTA, aynı başarıyı yeni nesil konsollarda da elde edecek gibi duruyor.

Yeni nesil için yeni eklentiler hazırlayan, görselliği arttıran ve bazı özel modlar ekleyen Rockstar  oyuncuları adeta mest etmek için elinden geleni yapıyor. FPS modunu devreye alan, yeni modellemeler ile daha gerçekçi bir deneyim vermek isteyen ve  yeni araçlar, hava şartları gibi daha bir çok özellik ile kullanıcıların dikkatini çeken Rockstar, GTA V için insanlarda beklentiyi oldukça arttırıyor.

Rockstar Games  tarafından geliştirilen ve Take Two tarafından dağıtılacak olan oyunun yeni nesil konsollar için yayınlanan son videosu oldukça keyif verici ve  konsollardan beklenmeyecek grafik kalitesiyle adeta  gerçeklik hissi veriyor.

 

Son bir notu sizlere aktaralım. Rockstar Games’in GTA serisinin son oyunu  PlayStation 4 ve Xbox One için 18 Kasım‘da çıkış yapmaya hazırlanıyor. PC oyuncuları ise biraz daha bekleyecek ve  2015 yılının Ocak ayda bu oyunu oynayabilecekler.  Açıkçası bu oyunu çok merak ediyor ve oynamak için sabırsızlanıyoruz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap