Dünyanın en çok kullanıcıya sahip sosyal ağı olma özelliğini elinde bulunduran Facebook, kullanıcılarına yenilikler sunarak kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.  10. yılına özel olarak geçtiğimiz aylarda kullanıcılarına hatıralarının tazelenmesini imkan tanıyan video özelliğini duyurmuş ve kullanıcıların oldukça hoşuna gitmişti.

Facebook, mevzu bahis  video projesinden oldukça memnun kalmış  ve yakaladığı başarıyı tekrarlanmak istemil ki benzer projelerle devam ettirmeyi amaçlıyor. Milyonlarca üyeye ev sahipliği yapan sosyal platform Facebook’un yeni video projesi ise “Teşekkür Et” olarak kullanıcılarına sunuldu.

say-thanks

 

“Say Thanks” ismini taşıyan bu  özellik ile birlikte kullanıcılar, istedikleri arkadaşlarına  çok kolay bir şekilde  özelleştirilmiş mesajlarla süslenmiş videolar hazırlayabiliyor. Masaüstü ve mobil uygulamalar üzerinden kullanılabilir olan bu yeni özellik sayesinde arkadaşlarınıza, sevdiklerinize birbirinden farklı ve özel teşekkür videoları gönderebilme imkanı tanıyor.

Yapmanız gereken çok  basit. İlk olarak buraya tıklayarak açılan sayfadan bir arkadaşınızı  “Teşekkür Et” videosunun hazırlanmasını istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra   size sunulan temalar arasından  bir tema seçerek videonuzu hazırlıyorsunuz.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap