Son günlerde oldukça fazla adı geçen Android 5.0 Lollipop güncellemesi yeni bir kolaylığı daha getiriyor. Bahsedilen güncellemeyle birlikte gelecek kolaylıklardan bir tanesi de Gmail güncellemesi oldu. Yapılan Gmail güncellemesi sonucunda hem Gmail, hem Yahoo Mail hem de Outlook hesaplarınıza tek bir noktadan bakma imkanına erişeceksiniz.
Gmail mobil uygulaması Android Lollipop güncellemesinden önce sadece Gmail’e gelen mailleri ve bildirimleri gösteriyordu. Yapılan yeni güncellemeyle birlikte Android telefonunuzdan Gmail mobil uygulamasına girdiğinizde Gmaillerinizi kontrol etmenin yanı sıra Yahoo Mail adresinize gelen mesajlara ulaşabilecek, Outlook üzerinden mail alabilecek ya da mail yollayabileceksiniz. Yapılan bu yeni güncelleme sayesinde Android telefonlara Yahoo ya da Outlook uygulaması indirilmeyecek. Hali hazırda var olan Gmail uygulamasıyla rahatlıkla işlerinizi halledebileceksiniz.
Gmail üzerinden Yahoo Mail ya da Outlook hesabınıza geçiş yapmak da oldukça kolay olacak. Sadece küçük bir yana çekme hareketiyle 3 hesabınıza da erişebilecek ve faza uygulamalar indirerek Android telefonunuzu da yormamış ve kapasitesini doldurmamış olacaksınız. Yeni uygulama 5.0 Lollipop güncellemesiyle birlikte geliyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap