Windows işletim sisteminin 10. sürümü de bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Dün çıkan Windows 10 sürümü bugün indirilmeye başlandı bile. Windows son sürümüyle daha fazla hizmeti bilgisayar kullanıcılarına sunuyor ve onlara daha fazla kolaylıklar sağlayarak teknolojinin dur durak bilmediğini bir kez daha başarılı bir şekilde ispat ediyor.
Windosws 10 Technical Preview sürümünü indirmek oldukça kolay ve kurulumu da basit. Öncelikle sürümü bilgisayarınıza indirmeli ardından da ürün anahtarını girmelisiniz. Bu işlemlerin ardından Windows 10 Technical Preview sürümünü kullanmaya başlayabileceksiniz. İşletim sisteminin 32 bit ve 64 bit seçenekleri mevcuttur.
64 bite sahip olan sürümü indirmek için tıklayınız.
32 bite sahip olan sürümü indirmek için tıklayınız.
İndirme işlemini ardından girmeniz gereken bir anahtar kodu vardır.
Windows 10 Ürün Anahtar Kodu: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

Windows 10 Technical Preview Sürümü

Windows 10 Technical Preview Sürümü

Windows 10 sürümünü bu adreslerden güvenli bir şekilde indirebilir ve yeni sürümü inceleyerek yorumunuzu yapabilirsiniz. Yeni sürümü beğenmezseniz bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Bunun için size bilgisayarı aldığınızda verilen kurtarma ya da yükleme medyasını kullanmalısınız. Aksi takdirde Windows 10 sürümünü kaldıramazsınız.

İlgili Yazılar

Yorum Yap