WhatsApp, son günlerin en fazla popüler olan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Android telefonu olan ya da telefonu internete bağlanan birçok kişi WhatsApp uygulamasını indirerek sunulan bu ücretsiz fırsattan yararlanma imkanına sahip oluyor. WhatsApp uygulamasında bulunan son görülme özelliği bazı kişileri rahatsız ederken; bazı kişilere de “İyi ki varmış” dedirtiyor.
WhatsApp son görülme özelliği; ücretsiz olarak mesajlaştığınız kişinin WhatsApp uygulamasına son giriş zamanını gösterir. Siz bu uygulamadan mesajlaştığınız kişi offline bile olsa faydalanabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızın online olma sürelerini takip edebilirsiniz. WhatsApp son görülme özelliğinden rahatsız olan kullanıcılar ise; bu özelliği iptal etmenin yollarını aramaktadırlar.

WhatsApp Son Görülme Özelliği

WhatsApp Son Görülme Özelliği

WhatsApp son görülme özelliğini iptal etmek için WhatsApp uygulamasından Hesaplar sekmesine ardından da Ayarlar ve Gizlilik bölümlerine gelmelisiniz. Son olarak; Son Görülme yazan bölüme basın. Orada size 3 seçenek sunulur. Bunlardan biri “Herkes”, diğeri; “Kişilerim”, sonuncusu da “Hiç Kimse” seçeneği olmaktadır. Uygulama kullanıcıları kimsenin görmesini istemiyorlarsa “Hiç Kimse” yazılı seçeneğini işaretlemeliler. Böylece sizi sadece istediğiniz kişiler izleyebilir ve giriş saatlerini görebilirler.

Yorum Yap