Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte sağlıklı yaşama verilen önem seviyesinde de artışlar meydana geliyor. Geçmiş senelere nazaran günümüzde sağlığa ve sağlıklı yaşama verilen değer kat ve kat arttı. Bu yüzden de sadece sağlık alanında değil; aynı zamanda da teknoloji alanında yapılan uygulama yenilikleri de insanlara “Sağlıklı Ol” çağrısı yapıyor.
Turkcell de bu çağrıyı yapan teknoloji devlerinden yalnızca bir tanesi. Turkcell’in yeni çıkardığı uygulama sayesinde insanlar daha sağlıklı ve daha zinde olacaklar. Uygulamanın adı Cebinizdeki Koç Fitwell olmaktadır. Fitwell’in adından da anlayacağınız gibi fit bir vücuda sahip olmak, kişiye özel spor programları ve daha birçok özellik yeni sunulan Fitwell uygulamasında bulunuyor. Daha önce T-Fit uygulaması yapan Turkcell, şimdiki uygulamasıyla sadece Türkiye’de değil; aynı zamanda da tüm dünyada etkin olmak istiyor.
Turkcell’in yeni uygulaması Fitwell’in Free yani ücretsiz; Premium yani; ücretli uygulaması bulunmaktadır. Premium Fitwell de daha fazla olanak mevcuttur. Üstelik bu uygulamayla Turkcell kullanıcılarına daha fazla indirim seçeneği mevcuttur. Free olarak da yarar sağlanabilen uygulamadan tüm akıllı telefon sahipleri yarar görebilecek.

İlgili Yazılar

Yorum Yap