Turkcell Superonline, yeni öğretim döneminin başlamasıyla birlikte üniversite öğrencilerine müthiş bir kampanya yaptı. Üniversiteli öğrencilere büyük kolaylık sağlayacak Turkcell Superonline internet paketinde yalın ADSL ya da Fiber İnternet seçeneği mevcuttur. Öğrenciler bu iki paketten istediklerini seçerek internetin keyfini ayda 59 TL gibi ucuz bir fiyata çıkarabiliyorlar.
Turkcell Superonline internet firmasının yaptığı bu kampanyadan yararlanmanın tek koşulu üniversite öğrencisi olmak. Kayıt esnasında öğrenci kimlik belgenizi götürmeniz ve üniversite öğrencisi olmanız 59 TL’lik bu kampanya fırsatından yararlanmak için yeterli olarak görülmektedir. İnternet paketinde belirtilen sözleşme yani; taahhüt süresi 12 ay yani 1 yıldır. Hali hazırda Turkcell Superonline müşterisi olanlar ya da yeni olmak isteyenler bu kampanyaya katılabilmektedir.
Turkcell Superonline’ın üniversite öğrencilerine sunduğu kampanya fırsatında kurulum ve modem üyelik süresi bitene kadar tamamen ücretsizdir ve ayrıca ilk 3 ay boyunca TV ve Web Paketi de ücretsiz olarak sunuluyor. Müthiş derecede kapsamlı olan bu internet fırsatından kolaylıkla yaralanabilir ve öğrenciliğinizin keyfini doya doya çıkartarak internette gezinebilirsiniz

İlgili Yazılar

Yorum Yap