LG markasının çıkardığı taşınabilir projeksiyon HD MiniBeam hem estetik duruşuyla hem de sağladığı donanım özellikleriyle resmen tanıtıldı ve daha satışa sunulmadan büyük ilgi odağı haline geldi. Öncelikle taşınabilir olması birçok iş adamı cezbetti ve görüntü kalitesindeki muhteşemlik satışının sabırsızlıkla beklenmesini çıkardı. LG markasının çıkardığı taşınabilir projeksiyon cihazı olan HD MiniBeam 2014 Kasım ayında satışa sunulacak.
Taşınabilir projeksiyon cihazını boyutlarına değinecek olursak; 113x84x63 mm uzunluklarına sahip olan 3 boyutlu cihaz, LED ışığının dayanıklılık süresiyle dikkatleri üzerine topluyor. Cihazın LED ışığı hiç kapatılmadan yaklaşık olarak 30.000 saat dayanabiliyor. Projeksiyon kendi görüş açısını kendisi ayarlıyor. Siz herhangi bir ayar yapmıyorsunuz. Kendi görüş açısını kendisi ayarladığı için de görüntü bozulmalara en az düzeyde oluyor.
Taşınabilir projeksiyon cihazı HD MiniBeam PH300 koduna sahip olmaktadır. Yaklaşık 1 ay sonra satışa sunulacak olan LG’nin muhteşem donanımlı cihazının satılacağı ülkeler arasında; Fransa, Almanya, Portekiz, İspanya, Latin ve Kuzey Amerika ile Orta Doğu ve tabi ki; ülkemiz yer alıyor. Resmen tanıtılan cihazın satışı Kasım ayında başlayacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap