Sony CP-V10 taşınabilir sarjın yapım aşaması ve tanıtımı sona erdi. Taşınabilir şarj ürünü olarak oldukça kullanışlı olan Sony CP-V10, piyasaya sunularak satışına başlandı. Oldukça ilgi gören taşınabilir şarj aleti birçok kolaylık sağlayarak telefon, tablet, dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarına kolaylık yaratmaktadır.
Yoğun iş temposu ve stres arttıkça unutkanlıkta artıyor. En fazla unutulan nokta ise; çok fazla yararı olmasına karşın telefonun şarjını doldurmayı unutmak. Telefon şarjını doldurmayı unuttuysanız Sony CP-V10 taşınabilir şarj cihazını kullanarak bu eksikliği giderebilirsiniz. Aynı zamanda dijital fotoğraf makineleri sıklıkla kullanılır ancak; özellikle de düğünlerde sarjını bitmesinden çok şikayetçi olunur. Yine bu nokta da da imdada taşınabilir şarj aleti yetişiyor.
Sony markasının çıkarmış olduğu taşınabilir şarj aletiyle tüm bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Fabrika yarlarına göre 4 keze kadar doldurma şansınız bulunmakta. Şarj aletinin ekranında doluluk oranı da gözüküyor ve sizi bu konuda bilgilendirerek şarj aletini çıkarma zamanınızı size söylüyor. Sony CP-V10 taşınabilir şarj aleti iki farklı renge sahiptir. Bunlardan birisi siyah, diğeri ise; beyazdır. Cihaz 15 Ekim 2014 tarihinden itibaren Türkiye’de satılmaya başlayacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap