Lenovo üreticisinden uzun zamandır beklenen haber geldi. Çin merkezli üretici sonunda akıllı bileklik olan Smartband SW-B100 haberini veri. Çin merkezli üretici olan Lenovo’nun kendi internet sayfasına yeni çıkacak olan Smartband SW-B100 akıllı bilekliği listelenen satış ürünleri arasında boy göstermeyi başardı. Henüz detayları fazla duyurulmayan Smartband SW-B100 akıllı bilekliğin donanım özellikleri açıklandı.
Lenovo üreticisi olduğu Smartband SW-B100‘e birçok donanım özelliği yüklemiş. Bu özelliklerin başında günlük ya da isterseniz haftalık olarak koştuğunuz milin kaç olduğunu yeni çıkan bu akıllı bileklikten öğrenmeniz geliyor. Günlük ya da haftalık olarak ayarlayabileceğiniz mil sayınızla düzenli olarak spor yapabilme fırsatın öğrenecek aynı zamanda da koştuğunuz milde kaç kalori yaktığınızı görebileceksiniz. Telefonunuza gelen iletileri akıllı bileklik olan Smartband SW-B100 aracılığıyla öğrenebilecek ve PC şifrenizi girmeden her bilgiye ulaşabileceksiniz.
Smartband SW-B100 akıllı bilekliğin şu anda 2 rengi mevcuttur. Bu renklerden birisi; mavi diğeri ise turuncudur. Lenovo ürünü olan bu bilekliğin boyunu kendi bileğinize göre ayarlayabilirsiniz. Smartband SW-B100 akıllı bilekliğin fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Yazılar

Yorum Yap