Skype anlık mesajlaşma programı, Msn’in kaldırılmasının ardından popülerliğini kazandı. En başta fazla sevilmeyen Skype programı, yaptığı güncelleme ve yeniliklerle birlikte internet ve Msn kullanıcılarına kendini sevdirmeyi başardı. Yaptığı yeni uygulamalardan bir tanesiyle daha gündeme gelmeyi başardı. Skype programının yeni çıkardığı uygulamanın ismi Skype Qik. Skype Qik uygulamasından mobil olarak yararlanabiliyorsunuz.
Skype anlık mesajlaşma programını yeni çıkardığı Skype Qik mobil uygulaması sayesinde iletilerini yazı yerine; kısa video mesaj şeklinde gönderebileceksiniz. Ayrıca bu video mesajlarını tek bir kişiyle değil; grup olarak da yaparak arkadaşlarınızla hasret giderebilmenin en son noktasını internet ortamında yaşayabileceksiniz. Skype Qik sayesinde listenizde ekli olmayan kişileri bulabilecek ve tanıdığınız ancak; ulaşamadığınız kişilere ulaşarak videolu sohbete başlayacaksınız.
Skype’ın çıkardığı bu yeni uygulama günümüze pek de yabancı değil; buna rağmen daha yüksek kalitede bir görüşme imkanı sunan Skype Qik kullanıma açıldı ve indirilmeye başlandı. Uygulama , Android, İOS ve Windows Phone cihazlara indirilebiliyor.
Android telefonunuza Skype Qik indirmek için tıklayınız.
İOS telefonunuza Skype Qik indirmek için tıklayınız.
Windows Phone’a Skype Qik indirmek için tıklayınız.

Yorum Yap