Sanal gerçeklik gözlüğü teknoloji tutkunları tarafından oldukça fazla tercih edilen ve sipariş verilerek alınan teknolojik ürünlerden bir tanesidir. Son yıllarda teknolojinin daha fazla ilerlemesiyle birlikte sanal gerçeklik gözlükleriyle 3D bir yaşama “Merhaba” dedik. Sanal gerçeklik yolunda en fazla rağbet gören sana gerçeklik gözlüğü; VR Gear’sı. Şimdi ise; bu gözlüğe VR One rakip oldu.
VR Gear sanal gerçeklik gözlüğü Samsung ve Oculus markalarını iş birliği ile ortaya çıkarılan teknolojik bir üründü. VR One ise; Carl Zeiss tarafından satışa sunulan bir sana gerçeklik gözlüğüdür. Carl Zeiss, VR One sana gerçeklik gözlüğüyle oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. Satış fiyatı şuan da 99 Dolar olan sn gerçeklik gözlüğünü akıllı telefonlarınızda kullanmak isterseniz ek ücret olarak 10 Dolar daha ödeyerek 109 Dolar’a sahip olabiliyorsunuz.
VR One sanal gerçeklik gözlüğünden yararlanarak 3D filmler izleyebileceksiniz. Ön sipariş aşamasında olan ürün birçok akıllı telefona uygulanabilecek. Şuanda ise sadece iPhone 6 ve Samsung Galaxy S5 telefonlarına uyumlu hale getiril. Sanal gerçeklik gözlüğü VR One ön siparişini vermek için tıklayınız.

Yorum Yap