RE Kamera HTC markasının bir ürünüdür. HTC markasının yeni çıkarmış olduğu RE Kamera ilk kez Double Exposure etkinliğinde etkinlik katılımcılarına gösterildi. Adeta göz dolduran ve şık bir tasarıma sahip olan HTC RE Kamera oldukça fazla ilgi çekiyor. Hem kullanım kolaylığı hem de estetik bir duruş sergilemesi özellikle bayanların kamerayı satın almasına neden olacağa benziyor.
RE kamera 96.7 mm uzunluğuna, 26.5 mm genişliğine sahip. Sabit bir kamerayı anımsatan RE kamera kullanımı açısından da oldukça basit. HTC RE Kamerada 2 adet buton yer alıyor. Bu butona kısa bir şekilde basılıp geri bırakıldığında fotoğraf çekme imkanına sahip olurken; aynı düğmeye uzun bir şekilde bastığınızda kamera özelliği devreye girerek video kayıtları oluşturabiliyorsunuz.
HTC RE Kamera 146 derecelik geniş açıya sahiptir. Bu da onun en uzak noktaları bile Full HD çözünürlükle çekmesine yardımcı oluyor. Kameranın ağırlığı 64 gram olmaktadır ve çözünürlüğü 16 MP olarak belirlenmiştir. Yavaş video kayıtları yapmak isterseniz 720p seçeneği de yine HTC RE Kamerada yer almaktadır.

İlgili Yazılar

Yorum Yap