Pioneer otomobillere özel akıllı dikiz aynası ve geliştirdi ve bu aynayı piyasaya sundu. Otomobiller için tasarladığı akıllı dikiz aynasının birçok özelliği bulunmakta. İçerisinde bulunan özellikler sayesinde teknolojinin ne kadar çok ilerlediğine bir kez daha bizi şahit ettiren Pioneer, yaptığı bu yeni tasarımla şimdiden ilgileri üzerine topladı ve akıllı dikiz aynası satışlarına çoktan başladı bile.
Pioneer akıllı dikiz aynasının teknik ve genel özelliklerine bakacak olursak; dikiz aynasında navigasyon yani; yol tarifi sistemi bulunuyor. Böylece başka bir navigasyon cihazı almak gerekiyor. Wifi ve internet bağlantısı bulunuyor. Bu yüzden de istediğiniz zaman istediğiniz internet sitesine bağlanabiliyor ve gündemi takip edebiliyorsunuz. Ayrıca dokunmatik özelliğiyle de dikkat çeken akıllı otomobil aynasının Android bir telefondan tek farkı birisinin telefonunu arayamıyor olmanız.

Pioneer Akıllı Otomobil Aynası Görünümü

Pioneer Akıllı Otomobil Aynası Görünümü

Pioneer markası; Çin’de olduğundan dolayı Avrupa’ya ve ülkemize bu ayna gelemiyor. Bu yüzden de Çin’in ithal ettiği ülkelerdeki otomobil sahipleri bu muazzam tasarımdan yararlanma imkanına sahip olacak. Hatta şimdiden otomobil aynası siparişleri başlayarak satın alınmaya başlandı.

İlgili Yazılar

Yorum Yap