Her sene düzenlenen Paris Otomobil Fuarı 2014 yılı için hazırlanan fuarına gün geçtikçe yaklaşıyor.. Gerçekleşecek fuarda hem farklı otomobiller hem de otomobillerin serileri sergilenerek otomobil tutkunlarınına sergilenecek. Yapılacak olan otomobil fuaınrda sergilenecek markalardan birisi de Peugeot otomobil firmasının arabaları ve serileri olmaktadır.
Paris Otomobil Fuarı’na damgasını vuracağa benzeyen Peugeot otomobil ve serileri resmen dudak uçuklatıyor. Firma, 30. yılında yine kendi kusursuzluğunu kanıtlar bir şekilde Fuara göndereceği otomobilleri hazırladı ve duyurdu. Birbirinden şık ve aynı zamanda konforlu arabalarla otomobil fuarına katılacak olan Peugeot araba firmasının rüzgarı Paris’de eseceğe benziyor.
Peugeot araba firması fuara; yeni Euro dizelli otomobillerden, yarış arabalarına, dağ otomobillerine kadar en gözde ve en kusursuz araçlarını yollayacağını bildirdi. Açıklamalara göre Paris Otomobil Fuarı’na Peugeot firması 40 farklı otomobil ve 9 farklı seri gönderecek. Peugeot 308 ve Peugeot 508 serilerini yollayacak olan Peugeot, kendinden çok emin ve bu sene satışlarının ve siparişlerinin oldukça fazla olacağını da açıklayarak 30. yılının kendilerine uğurlu geldiğini dile getirdi.

İlgili Yazılar

Yorum Yap