Nexus Player henüz yeni olan ancak; bir o kadar da sevilen teknolojik bir oynatıcı. Nexus Player, Asus güvencesiyle oluşturulmuş ve birçok teknolojik aletiniz de kullanabileceğiniz bir araçtır. Cihaz ekran kalitesini arttırarak TV odalarındaki geçen süreyi 2 katına çıkarmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda da birçok özelliğini bir arada bulunduruyor.
Nexus Player sürekli olarak söz ettiğimiz Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çalışıyor. Cihaz Android TV, telefon ve bilgisayarla uyumludur. Özellikle de telefonlarda uyumlu olması birçok alıcının kendisini seçmesini sağlıyor. Telefonlarla olan uyumu sayesinde telefonunuzdaki olan bir görüntüyü TV’nize Nexus Player aracılığıyla aktarıyor ve 0 görüntü bozukluğu yaşıyorsunuz. Bu yüzden de sipariş edilmek istenen ve satın alınacağı düşünülen ürünlerden bir tanesi olmaktadır.
Beklenen satış haberi de geldi. Nexus Player Google Play üzerinden satışa sunulacak. Sipariş işleminin gerçekleştiği günden itibaren 3 hafta içerisinde kapınıza gelecek olan Nexus Player’ın fiyatı da 40 Dolar gibi ucuz bir fiyatla satın alacak olan tüketicilere sunulacak. Birçok özelliğini bir arada barındıran Nexus Player alıcılarını bekliyor.

Yorum Yap