LINE; en fazla kullanıcıya sahip olan mobil uygulamalardan biridir. Gün geçtikçe daha fazla yayılan ve bünyesine yeni üyeler katan LINE uygulaması, amaçladığı düşüncelerle de LINE kullanıcılarını kendisine çekmeyi başarıyor. LINE sayesinde sadece sanal gerçeklik değil; aynı zamanda da realite yaşama da katkı sağlanacak projeler geliştiriyor. LINE bu projelerini gerekleşen LINE Konferansı’nda açıkladı.
LINE Conference 2014 Tokyo adıyla ev sahipliği yaptığı konferansta LINE, tam tamına 560 milyon kullanıcıya ulaştıklarını ve bu 560 milyondan 17 milyon kullanıcının aktif kullanıcı olduğunu duyurdu. LINE Konferansı’nda açıklanan bu bilgiler dışında Tokyo’da sunduğu taksi çağırma, yol bilgisi ve harita gibi realite yaşamın gerçeklerini daha fazla yayacağını dile getiren LINE, sadece sanal da değil, aynı zamanda da tüm yaşam alanlarında etkili olmayı hedeflediklerini söyledi.
Tokyoda gerçekleşen LINE Konferansı’nda yapılan açıklamalara göre şuanda sadece Tokyo üzerinden sunduğu real gerçekli uygulamalarını diğer ülkelerde de başlatmak istediklerini ve bu yolda adımlar attıklarını dile getirdiler. Gerçekleşen konferansa ilgi yoğundu. Konferansta LINE maskotları da yer aldı.

İlgili Yazılar

Yorum Yap