Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

LG G Watch henüz yeni duyurulmasına rağmen indirim üzerine indirim yaşıyor. Daha yeni bir indirime uğrayan saat, tekrardan bir indirim yaşayarak fiyatını düşürdü. Henüz satışa sunulmamasına karşın indirim yaşaması da düşündürür bir hal aldı. Muhteşem görünüm ve özelliklere sahip olmasına rağmen fiyatı olduğundan daha ucuz hale getirilerek daha çok kişinin alması amaçlanıyor.
LG G Watch, ilk olarak 230 Dolardı. İnternet üzerinden 230 Dolar gibi bir fiyata satışa sunulan yuvarlak tasarımlı saat; 2014 Ağustos tarihinde 180 Dolar’a düşerek 50 Dolar gibi yüksek miktarda bir indirime uğradı. 10 Dolar fiyatını da pahalı bulan LG G Watch, fiyatı 30 Dolar daha indirerek 150 Dolar’a düşerek son indirimini yaptı. Fiyatının sürekli olarak düşmesindeki etken olarak G Watch R’nin fazla talep görmesi olarak gösteriliyor.
LG G Watch’ın genel özelliklerine bakacak olursak; saat, 9.95 mm uzunluğunda ve 63 gram ağırlığına sahip olmaktadır. Yuvarlak tasarımıyla dikkatleri çeken saat, 512 MB RAM’e sahip ve 4 GB depolama kapasitesi bulunmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra sadece suya değil; aynı zamanda da toza karşıda dayanıklı bir saattir.

Yorum Yap