Türkiyede en fazla oynanan pc oyunlarınadan birisi League of Legends oyunudur. Milyonlarca oyun tutkununa sahip olan League of Legends oyunu yaptığı aktivite, düzenleme ya da festivallerle de oyuncuları bir araya getirerek bir brilerini daha fazla tanımalarını sağlayarak aynı zamanda da eğlenceli dakikalar geçirmelerine yardımcı oluyor.
League of Legends‘in düzenlediği etkinliklerden biri de League of Legends Festivali olmaktadır. Festival 11 Ekim 2014 tarihinde başlayacak ve muhteşem sürprizler oyuncuları bekliyor olacak. Festival Black Box İstanbul’da olacak ve 5.000 kişilik yer ayırtılmış durumda. Cumartesi günü gerçekleşecek olan League of Legends Festivali’ne katılmak istiyorsanız yerinizi şimdiden ayırtmalısınız Aksi takdirde yer bulamamanız aşikar olacaktır.

League of Legends Festivali

League of Legends Festivali

League of Legends Festivali İstanbul da olacak ve cumartesi günü sabah saat 09.00 start verecek. Akşamüstü saat 15.00 sularında da festival sona erecek. Çeşitli etkinliklerin düzenleneceği festivalde başlangıçtan sonra kadar durmadan sürekli olarak eğlence ve etkinlikler yer alacak. En son da saat 15.00 de Yıldızlar Karması Gösteri Maçı etkinliğiyle festival son bulacak.

Yorum Yap