Telefonlarda yaşanan şarj problemi hemen hemen her telefon kullanıcısının başına gelmiştir. Özellikle de akıllı telefonlar çıktığından ve kullanımı yaygınlaştığından beri şarj kullanım süresi daha da azalmıştır. Bunun en temel sebebi ise şüphesiz telefonlarda bulunan yükleme ve uygulamalar ile bunların kullanım süresinden kaynaklanmaktadır.
Şarj problemi nedeniyle yarım kalan işlere artık son diyen cihaz ise; Pronto. Pronto sayesinde iPhone telefonunuzun şarjını 5 dakika gibi kısa bir sürede doldurabileceksiniz. Bu yüzden de işleriniz yarım kalmayacak ve şarj doldurmayı unuttuğunuzda bile Pronto sayesinde iPhone telefonunuzn şarjı dolacak. Pronto’nun en iyi yanıysa şarjı yarım doldurmamasıdır. %100 şarj doldurarak telefona herhangi ir zarar vermeyen Pronto, şuanda bir bağış sitesi üzerinden satışa çıkarılmış durumda.
Sadece telefon değil; aynı zamanda da dizüstü yani; laptoplarınızı, fotoğraf makinelerinizi da şarj etmek için bu akıllı şarj aleti Pronto’yu kullanabilirsiniz. Pronto 2 farklı sürümden oluşuyor. Pronto 5 ve Pronto 12 olan sürümlerin fiyatları da birbirinden farklı. Pronto 5’in fiyatı; 99 Dolar olurken, Pronto 12’nin fiyatı 109 Dolardan satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap