İOS‘un uygulamaları arasında en fazla rağbet gören ve en ok kullanılan uygulamalarından birisi Tweetbot uygulamasıdır. Yeni güncellemelerle kullanıcılarına daha fazla kolaylık ve daha çok teknoloji sunmayı hedefleyen İOS uygulaması olan Tweetbot güncellendi. Güncellenen yeni haliyle önceden raporlanan kullanıcı hatalarını ortadan kaldırdıklarını söyleyen İOS, TweetBot kullanıcılarına her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflerini açıkladı.
Tweetbot Twiiter’ın özelliğini taşıyan bit Twitter botudur. Buna rağmen Twitter’dan daha hızlı gelişme göstermekte ve en yeni gelişmeleri, haberleri Twitter’dan önce Tweetbot uygulaması duyurmaktadır. Daha önceleri İphonelar’a uyumlu olmayan Tweetbot uygulaması gerçekleşen yeni güncellemeyle birlikte tüm İphonelara uyumlu hale getirildi. Son günlerde oluşan İphone6 ve İphone 6 Plus çılgınlığı üzerine müthiş bir haber duyuran İOS, İphone kullanıcılarını da sevindirdi.

TweetBot Güncellemesi

TweetBot Güncellemesi

İOS uygulamalarından Tweetbot, güncellenmiş ve hataları giderilmiş haliyle kullanıcılarını bekliyor. 5 Dolar’a hizmete sunulan Tweetbot uygulamasına internet üzerinden de ulaşarak bilgi alabilir ve kullanmaya başlayarak Twitter’dan daha kaliteli bir Tweet ortamına göz atabilirsiniz.
Tweetbot uygulamasına gitmek için bu adrese tıklamalısınız. 

İlgili Yazılar

Yorum Yap