HTC telefon markası Eye ailesine sürekli yeni bir üye kazandırarak gelişimine devam ediyor. Tayvanlı üretici HTC markası, yeni aile bireyi HTC One E8 Eye telefonu için hazırlıklarını tamamlıyor. Merak edilen telefon ithalat bölgesinde ortaya çıktı ve görüntüsü yakalandı. Yakın zamanda çıkması beklenen telefon medyaya düştü.
HTC One E8 Eye telefonu Hindistan’ın ithalat merceği olan Zauba’da ortaya çıktı. HTC One E8 telefonuyla tamamen aynı olan telefonun tek farkı; kamerası olmaktadır. Kamerasında yapılan güçlendirmeyle yeni telefon sunan HTC markası bu telefon için de iddialı bir duruş sergiliyor. HTC One E8 Eye telefonun fiyatı; 445 Dolar olarak belirlendi. HTC One E8 telefonu Hindistanda 520 Dolar’a satılmıştı.
HTC One E8 Eye telefonu HTC One E8 telefonunda arka kamera detayıyla ayrılık yaşıyor. Yeni telefonun kamera çözünürlüğü, 13 MP olarak belirlendi. Full HD çözünürlüğe sahip bir ekran fırsatı sunan HTC One E8 Eye telefonu aynı zamanda da 5-inç büyüklüğünde olmaktadır. Telefonun ön kamerası ise 5 MP’dir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap